Post- och besöksadress

Tjurbergsgatan 29
118 56 Stockholm

Telefon

Växel
08-714 54 10

E-postadress

info@hiv-sverige.se

Öppettider

Måndag-fredag
10.00-17.00

Kontaktuppgifter till Hiv-Sveriges medarbetare

Farhad

Farhad Mazi Esfahani
Verksamhetsutvecklare 

Tel dir: 08-1200 51 00
Mob: 070-773 78 84
E-post: farhad.mazi@hiv-sverige.se

Peter

Peter Månehall
Ombudsman

Tel dir: 08-1200 51 01
Mob: 073-944 98 90
E-post: ombudsman@hiv-sverige.se

Karin Laine 3

Karin Laine
Juridisk ombudsperson

Tel dir: 08-1200 51 03
Mob: 070-858 98 77
E-post:
karin.laine@hiv-sverige.se

Åsa

Åsa Cronberg, advokat
Rådgivningen


E-post: radgivning@hiv-sverige.se

Hiv-Sverige band

Irene Zettergren, volontär
Rådgivningen

Tel dir: 08-1200 51 08
E-post:
irene.zettergren@hiv-sverige.se

Hiv-Sverige band

Familjeprojektet (Självhjälpsgrupper)


E-post: familj@hiv-sverige.se

anna-a

Anna Andersson, metodutvecklare
Äldreprojeket

Tel dir: 072-321 55 53
E-post: anna.andersson@hiv-sverige.se

anna-c

Anna Christensen, projektledare
Äldreprojektet

Tel dir: 072-321 55 54
E-post: anna.christensen@hiv-sverige.se

 

Kontaktuppgifter till Hiv-Sveriges styrelse

Christina

Christina Franzén
Ordförande

Tel: 08-1200 51 06
E-post: ordforande@hiv-sverige.se

jbg335x556

Johannes B Gille
Vice ordförande


E-post: viceordforande@hiv-sverige.se

Hiv-Sverige band

Eva Lilja
Kassör


E-post: eva.lilja@telia.com

Beställ Red Ribbon

Stöd vårt arbete genom att bära ett Red Ribbon (Röda bandet) – symbolen för medvetenhet om hiv. Du kan beställa ditt Red Ribbon här!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPrint this pageShare on LinkedInEmail this to someone