Post- och besöksadress

Arenavägen 41, 12tr
121 77 Globen-Stockholm

Telefon

Ring direkt till
våra medarbetare

Mejladress

info@hiv-sverige.se

Öppettider

Måndag-fredag
10.00-17.00

Kontaktuppgifter till Hiv-Sveriges medarbetare

Peter

Peter Månehall
Ombudsman


Mobil: 073-944 98 90
Mejl: ombudsman@hiv-sverige.se

Farhad

Farhad Mazi Esfahani
Verksamhetsutvecklare 


Mobil: 070-773 78 84
Mejl: farhad.mazi@hiv-sverige.se

Karin Laine 3

Karin Laine
Juridisk rådgivare


Mobil: 070-858 98 77
Mejl:
karin.laine@hiv-sverige.se

20180905_141925

Jonna Ekdahl
Kommunikatör och administratör

Mobil: 076-398 38 66
Mejl: jonna.ekdahl@hiv-sverige.se

Har du frågor om hiv?
Ringa vår kommunikatör på 076-398 38 66
Måndag-torsdag kl. 10.00-14.30

Övriga dagar och tider, kontakta:
Ombudsman eller verksamhetsutvecklare

Åsa

Åsa Cronberg
Advokat


Mejl: radgivning@hiv-sverige.se

anna-a

Anna Andersson, metodutvecklare
Äldreprojeket

Mobil: 072-321 55 53
Mejl: anna.andersson@hiv-sverige.se

anna-c

Anna Christensen, projektledare
Äldreprojektet

Mobil: 072-321 55 54
Mejl: anna.christensen@hiv-sverige.se

 

ggr4

Lennart Mårtensson, ekonomi
Äldreprojektet

Mejl: lennart.martensson@hiv-sverige.se

 

Kontaktuppgifter till Hiv-Sveriges styrelse

ordförande 2017

Christina Franzén
Ordförande

Mobil: 073-394 17 19
Mejl: ordforande@hiv-sverige.se

vice ordförande 2017

Johannes B Gille
Vice ordförande


Mejl: viceordforande@hiv-sverige.se

ggr4

Conny Wilsson
Kassör

 

Beställ Röda Bandet

Stöd vårt arbete genom att bära Röda Bandet – symbolen för medvetenhet om hiv. Du kan beställa Röda Bandet här!